Hakkımda

“Diyetisyen” denilince akıllara sadece fazla kilosu olan bireylerin ağırlık kaybetmelerine yardımcı olan sağlık uzmanı düşüncesi geliyor. Toplumdaki bu algıyı kırmak, işimizin aslında sadece ağırlık kaybı olmadığını göstermek ve bu unvanı hak etmek için dört yıl boyunca nasıl zorlu bir eğitimden geçtiğimizi insanlara doğru şekilde anlatmak birazda bizlere düşüyor.

 İnsan anatomisini, fizyolojisini, vücutta gerçekleşen biyokimyasal ve metabolik olayları ve bunların bizim genel sağlığımız üzerine ve yeme durumumuza nasıl etki yaptığını anlamak için dört yıl bile yetersiz bir süre aslında. Bu nedenle diyorum ki eğer beslenme bilimiyle ilgileniyorsanız yeni yayınları takip etmek kendimizi geliştirmek adına oldukça önemli.

“Diyetteyim, diyet yapıyorum” gibi kendinizi kısıtlayıcı ve moralinizi bozan cümleler kurmak yerine gerçekleştirdiğiniz değişimi benimseyip “yeni ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanıyorum, beslenme bilgimi geliştiriyorum” gibi cümlelerle farkındalığınızı arttırarak sizinle beraber hazırladığımız kişiye özel beslenme programıyla daha kaliteli bir yaşama başlayabiliriz

Danışmanlık Hizmetlerim

Ağırlık kaybı ve korunumu
Ağırlık Kazanımı
Yeme bozukluklarında beslenme
İBS ve düşük-FODMAP beslenmesi
Kalp hastalıklarında ve hipertansiyonda beslenme
Gebelik ve emzirme sürecinde beslenme
Çocukluk çağı obezitesinde beslenme
Tip 2 diyabette beslenme
Polikistik over sendromunda beslenme
Onkoloji hastalarında beslenme